Wyróżnienia

Jury V Dolnośląskiego Konkursu o Laur Złotego Pióra „My Polacy – My Dolnoślązacy” obradujące w dniu 27 listopada 2009 r. postanowiło wyróżnić spośród 250 prac, prace  34 uczestników, których wraz z opiekunami zapraszamy we środę 2 grudnia 2009 r. na godzinę 12.00. na uroczystą Galę do Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza. W czasie gali zostaną  ogłoszone najlepsze trzy miejsca oraz zwycięzcom zostaną wręczone specjalne nagrody.

Pozostali wyróżnieni otrzymają dyplom oraz  pamiątkowe nagrody. W czasie gali wystąpi zespół La Pallotina.
Wszystkim wyróżnionym już teraz z całego serca gratulujemy, a pozostałych uczestników zapraszamy do przyszłorocznej edycji.

AKSAMIT DANIEL – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 TECHNIKUM NR 1 W LUBINIE
BIEŻYŃSKA MARTA – I LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LUBINIE
CZEKALSKA KLAUDIA – I LO IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W KŁODZKU
CZUCHRAJ RAFAŁ – ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. SYLWESTRA KALISKIEGO W GÓRZE
DIAKÓW JUSTYNA –GIMNAZJUM IM. POLSKICH  LAUREATÓW NAGRODY NOBLA  W OBORNIKACH ŚL.
FEDECZKO KINGA – GIMNAZJUM NR 6 WE WROCŁAWIU
GANCZAREK EWA – PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 W JELCZU – LASKOWICACH
GROCHMAL KATARZYNA – GIMNAZJUM NR 38 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 4 WE WROCŁAWIU
JAKÓBOWSKA JOANNA – I LO IM. KS. BOLKA I W JAWORZE
JAKUBIK ANITA – XIII LO IM. ALEKSANDRA FREDRY WE WROCŁAWIU
KALISZ  ZUZANNA – ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
KINDLIK KATARZYNA –  VIII LO IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO WE WROCŁAWIU
KRZYSIAK WOJCIECH – LO IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W NOWEJ RUDZIE
LATOSIŃSKI MARCIN – PSLO WE WROCŁAWIU
ŁAWECKA KAROLINA – XII LO IM. BOLESŁAWA CHROBREGO WE WROCŁAWIU
MASŁOWSKA ANNA – LO IM. ANDRZEJA ZAWADY W LĄDKU-ZDROJU
MATYJAK MONIKA – LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W STRZELINIE
MOSSAKOWSKA DOMINIKA – LO IM. ANDRZEJA ZAWADY W LĄDKU-ZDROJU
MICHALEC NATALIA – LO IM. ADAMA MICKIEWICZA W GÓRZE
NIEDBAŁKA INEZ – ZESPÓŁ SZKÓŁ  W ZAWIDOWIE
RADOMSKI DAWID – REGIONALNA SZKOŁA TURYSTYCZNA IM. JANA PAWŁA II W POLANICY ZDR.
RĄCZKOWSKA KAROLINA – I LO IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W OLEŚNICY
RUDNICKA MARTA –  I LO IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W DZIERŻONIOWIE
SIKORA ALEKSANDRA – XII LO IM BOLESŁAWA CHROBREGO WE WROCŁAWIU
SŁOMA AGATA – LO IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZIĘBICACH
WĄDOŁOWSKA MAGDALENA – PSLO WE WROCŁAWIU
WĄSIK MARIA – II LO WE WROCŁAWIU
WIERBIŁOWICZ NINA – LO IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W NOWEJ RUDZIE
WŁODARCZYK ANNA – GIMNAZJUM NR. 1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W GÓRZE
WOŁOSZCZUK ANNA – I LO IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W KŁODZKU
WSZOŁEK ALEKSANDRA – GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 1 W  KŁODZKU
WYSOCZAŃSKA KAMILA – I LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LUBINIE
ZIELIŃSKA IGA – GIMNAZJUM NR 40 IM. NOBLISTÓW POLSKICH WE WROCŁAWIU
ZYGMUNT KATARZYNA – ZESPÓŁ GIMNAZJÓW NR3 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W DZIERŻONIOWIE